Neden Biz ?

NEDEN BİZ?

TALAMUS DÜNYA ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. enerji sektörünün farklı alanlarında uzun yıllardır hizmet veren uzman girişimciler tarafından  kurulmuştur. Ankara merkezli olarak kurulan TALAMUS kısa süre içerisinde GEBZE şubesini de faaliyete geçirmiştir. TALAMUS faaliyet içerisinde bulunduğu Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi Santralleri , Enerji Nakil Hatları , YG-AG Elektrik Dağıtım Şebekeleri ve Otomasyon Sistemleri alanlarında işin sıfır noktasından başlayıp projelerin ilgili bakanlıklar nezdinde kabulünün yaptırılıp faaliyete geçirilmesine kadar süreci tamamen kendi yönetmektedir.

TALAMUSU sektör paydaşlarından ayıran en önemli özellikler ;

Her projeye özgün gerçekçi fizibilite raporları hazırlamak

Kullandığı teknoloji ile öncü olmak

Profesyonellik ve bütünlük sunabilmek

İş bitirmeleri uygun, tecrübeli ve uzman kadroya sahip olmak

Yatırımcılara sorunsuz,  hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek

Ekonomik çözümler üretebilmek

Ticari teminat garantilerine sahip olmak ve finansal sürdürülebilirlik

Çalışmış olduğu yatırımcısından vermiş olduğu hizmet karşılığında tekrar  tercih edilmek

Bu sebeplerden ötürü her  yıl ciromuzun %50 si tekrar bizi tercih eden yatırımcılarımız için anahtar teslim yaptığımız projelerden oluşmaktadır.

TALAMUS DÜNYA ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. bu anlayışla tüm büyük çaplı ve küçük çaplı projeleriniz için proje geliştirme , mühendislik, satın alma ve uygulama safhalarında size en uygun hizmet verecek taahhüt firmasıdır.

Müşteri Memnuniyeti Politikası

TALAMUS tecrübeli ve dinamik uzman kadrosu ile yaptığı bütün projeleri sorunsuz ve zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. TALAMUS kalite konusunda müşteri beklentilerini sınırlamaz ve beklentilerin ötesine geçer. Personellerimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışmaktadır.

Kalite Politikası

TALAMUS yatırımcılarının kazanımlarını kendi kazanımları olarak görmekte ve  çalışmaya başladığı müşterisinin devamlı tercihi olmayı hedeflemektedir. Bu sebeple TALAMUS tesis ettiği büyük projelerin sorunsuz çalışmasını sağlamakta ve verdiği bakım hizmetleriyle yatırımcısı için maksimum kar politikası gütmektedir. Kısa vadeli düşünce ve hedefler TALAMUS için geçerli değildir. Yeni işbirlikleri  ve ortaklıklar kurarak iş potansiyelimizi büyütmek ve  geliştirmek öncelikli hedeflerimizdendir.

Çevre Politikası

Çevre, proje sürecimizin temel ve ayrılmaz bir parçasıdır. Amaç olan kaliteli ve iyi bir yaşam için araç olan mesleğimiz, yalnızca tekniği uygulamaktan ibaret değildir. Bunun bilincinde profesyoneller olarak, projelerde çalışmalarımız sırasında, çevreyi korumak için gerekli ve geçerli olan uluslararası düzenleme, kural ve standartlara uygun hareket etmekteyiz.

İş Güvenliği Politikası

İŞ güvenlik kuralları, TALAMUS’un bütün personeli için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmasını sağlar. Bütün projelerimiz devamlı olarak Şantiye şeflerimizin kontrolü altındadır ve proje tamamlanana kadar şantiye şefimiz aynı bilinç ve tecrübe ile şantiye çalışanlarımızın ,iş kazası yapmamaları için gerekli tedbir ve önlemleri almaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren başlattığımız “Sahada Sıfır İş Kazası” uygulama hedefimizde ısrarcı olarak, uzun senelerdir bir arada çalışan usta ve mühendis arkadaşlarımız ile önemli bir iş kazası yapmamış olmanın mutluluğunu ailece yaşamaktayız.